loadingimg

Wczytuję dane...
  • Użytkownicy online: 0
  • Aktualny czas:
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Logo emblemat termowgrzewalny mały do (8cm x 8cm) - 100szt.
Cena:1,80 / 2,21 PLN *
*cena netto / brutto
minimalne zamówienie 25szt.
Odzież reklamowa

Odzież reklamowa to nie tylko metoda promocji firmy, ale również jej znak rozpoznawczy. Pracownicy wyposażeni w firmową odzież z logo, stają się lepiej widoczni i będą chodzącą wizytówką firmy. Wzbudzają zaufanie u klientów, a ich ujednolicony wizerunek korzystnie wpływa na rozpoznawalność marki.

Odzież reklamowa wielu osobom kojarzy się z dużymi kosztami. Czy rzeczywiście musi tak być? Zdecydowanie nie. Bardzo duża dostępność takich ubrań i różnorodność cen sprawia, że każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Jeśli chodzi o ubrania reklamowe w najniższej cenie, będą to klasyczne bawełniane koszulki t-shirt. Firmy, które chcą zamówić dla siebie odzież reklamową w nieco lepszej jakości, powinny sięgnąć po koszulki polo. Są one wykonane z materiału o większej gramaturze, co korzystnie wpływa na ich trwałość i wygląd.

Odzież reklamowa to również ciepła odzież jesienna i zimowa. Do takich ubrań zaliczyć można polary, kamizelki, a także kurtki. Czy na tych ubraniach również można wykonać znakowanie? Oczywiście że tak. Metody stosowane w takich przypadkach to sitodruk, haft, a także nadruki bezpośrednie z użyciem folii termicznych flock i flex.