loadingimg

Wczytuję dane...
  • Użytkownicy online: 1
  • Aktualny czas:
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Ostatnio oglądane
T-shirt super premium + logo
Cena:9,59 / 11,80 PLN *
*cena netto / brutto
Emblemat imienny termowgrzewalny mały (8cm x 3cm) - 100szt.
Cena:191,00 / 234,93 PLN *
*cena netto / brutto
Znakowanie odzieży

Znakowanie odzieży pozwala umieścić na koszulkach, polarach, bluzach, spodniach i kamizelkach firmowe logo, napis lub inny graficzny element. Stosujemy metody i technologie druku gwarantujące trwałość zdobienia i najlepsze walory estetyczne. Realizujemy zarówno zlecenia nisko i wysoko nakładowe, gwarantując najwyższą jakość druku, a także solidnie wykonane ubrania. Aby zobaczyć efekt naszych prac, mogą Państwo poprosić o ofertę wraz z wizualizacją projektu.

Odzież reklamowa nie jedno ma imię. Do najbardziej popularnych rodzajów ubrań reklamowych zaliczyć można koszulki t-shirt z krótkim rękawem, polary, a także czapki z daszkiem.

W ofercie naszej firny można znaleźć wygodną, modną, praktyczną i ładną odzież reklamową. Są to produkty znanych i cenionych firm, dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i pełnej gamie europejskich rozmiarów. Oprócz sprzedaży ubrań reklamowych, oferujemy również znakowanie odzieży promocyjnej. Jest to usługa pozwalająca na każdym ubraniu wykonać dowolne znakowanie, przy zastosowaniu technik sitodruku, nadruków bezpośrednich flex i flock, jak również haft komputerowy.

emblematy do wgrzewania

Do grona naszych klientów należą:

1. Producenci i dystrybutorzy odzieży roboczej ochronnej jak również firmy zajmujące się wynajmem i serwisem odzieży roboczej.

2. Kluby sportowe, instruktorzy oraz trenerzy personalni dla których tworzymy indywidualną odzież.

3. Firmy specjalizujące się w organizacji eventów, imprez lokalnych i okolicznościowych.

3. Firmy indywidualne kilku oraz kulkuset osobowe które chcą spersonalizować swoją odzież.

4. Klienci indywidualni.

Proces produkcji i trwałość

Specjalizujemy się w produkcji grafik termowgrzewalnych. Emblematy przygotowywane są cyfrowo i drukowane w technologii druku lateksowego na specjalistycznych foliach dedykowanych do tkanin. Wydrukowane grafiki są wycinane ploterem tnącym i transportowane na folie które pozwalają wgrzać grafikę do tkaniny tworząc pełnokolorowe trwałe grafiki które są bardzo elastyczne i trwałe.

Nasze emblematy są bardzo trwałe i są dedykowane do pralnii przemysłowych których procesy pralnicze są dużo bardziej inwazyjne dla odzieży i grafik niżeli standardowe pralki domowe.

Nadruki na odzieży to powszechna metoda personalizacji ubrań firmowych. Na odzież firmową składają się zarówno najbardziej popularne koszulki t-shirt i polo, jak również odzież wyższego gatunku czyli koszule, kamizelki, a także polary, kurtki i spodnie. Innym, ale równie często zamawianym dodatkiem dla odzieży firmowej są czapki z daszkiem. Na wszystkich wyżej wymienionych elementach ubrań wykonuje się nadruki na odzieży. Nadruk tego typu może mieć postać logo firmy, napisu lub innego elementu graficznego. Należy również podkreślić, że klienci mają dziś do dyspozycji wiele różnych technik, w których nadruki na odzieży powstają. Technologia najstarsza, ale używana do dziś i gwarantująca niskie koszty i wysoką jakość nadruku to sitodruk. Jest ona stosowana do produkcji jedno i wielokolorowych nadruków, głównie na koszulkach t-shirt. Inne nadruki na odzieży, zwłaszcza tej najwyższej jakości, powstają przy użyciu metody haftu komputerowego. Jest to technika zdobienia gwarantująca najlepsze efekty i bardzo dużą trwałość i elastyczność. Dla zamówień, w których nadruki na odzieży muszą powstać w małych ilościach, stosuje się techniki druku bezpośredniego flock i flex.


czapki z logo