loadingimg

Wczytuję dane...
 • Użytkownicy online: 0
 • Aktualny czas:
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Logo emblemat termowgrzewalny mały do (8cm x 8cm) - 100szt.
Cena:1,80 / 2,21 PLN *
*cena netto / brutto
minimalne zamówienie 25szt.
Oklejanie ciężarówek

Oklejanie ciężarówek i samochodów ciężarowych

Ciężarówki odgrywają newralgiczną rolę w transporcie lądowym. Samochody ciężarowe występują w wielu odmianach i są przystosowane do transportu różnego rodzaju ładunków. Bez względu na charakter przewozów i rodzaj zabudowy Państwa samochodu ciężarowego, oferujemy dla niego kompleksową usługę oklejanie reklamowego.

Oklejanie ciężarówek to nasz specjalność. Usługę wykonujemy nieprzerwanie od samego początku istnienia firmy, mogąc się pochwalić dużym doświadczeniem, znakomitymi umiejętnościami i setkami zadowolonych klientów. Każde zlecenie na oklejanie ciężarówek traktujemy z największym zaangażowaniem, przygotowując dla Państwa ciekawe i oryginalne projekty reklamy. Reklama ta zostanie wyklejona w dowolnym miejscu samochodu – na burtach, plandekach, drzwiach lub szybach, z użyciem dedykowanej folii do celów reklamowych. Wycinana ploterowo może oddawać każdy, nawet najbardziej skomplikowany kształt elementu obecnego w projekcie.

Możemy również zaoferować oklejanie ciężarówek z użyciem folii z pełno kolorowym nadrukiem CMYK. Pozwala to umieścić na wydruku dowolną grafikę lub zdjęcie, zapewniając 100% wyrazistość, ostrość i zgodność odwzorowania kolorów.

oklejaniesamochodow

Koszty oklejenia samochodów ciężarowych uzależnione są od:

 1. Ilości folii użytej do projektu
 2. Rodzaju folii - polimerowa lub monomeryczna
  • folia polimerowa jest dużo trwalsza, lepiej zachowuje się pod wpływem róznych warunków atmosferycznych i nie kurczy się pod wpływem słońca. Trwałość to około 5 do 6 lat.
  • Folia monomeryczna jest najtańszym rozadzem folii i jej trwałość pod względem pękania i kurczenia się to około 2 - 3 lata
 3. Zaawansowania projektu i czasu przygotowania
 4. Powtarzalności wzoru na innych samochodach
Jeśli dysponują Państwo flotą samochodów, która pozwala na powielenie motywu opracowanego wcześniej - cena będzie dużo bardziej atrakcyjna!

Cena folii wraz z przygotowaniem do wyklejenia (cięcie + skórkowanie + transportowanie na papier do aplikacji + podzielenie na elementy):

 1. folia polimerowa - 90zł netto - 1m2
 2. folia polimerowa zadrukowama latex - 125zł netto - 1m2
 3. folia monomeryczna - 60zł netto - 1m2
 4. folia monomeryczna zadrukowana latex - 95zł netto - 1m2
Orientacyjny koszt przygotowania projektu szacowany jest na poziomie 160zł ~ 250zł netto (jednorazowo). Jeśli projekt jest powielany na innych samochodach nie jest dodawany do cen kolejnych realizacji. Kosz wyklejenia uzależniony jest od czasu pracy i odległości od naszej firmy.

oklejanie samochodów ciężarowych