Wczytuję dane...
Oklejanie samochodów

Oklejanie samochodów

W naszej firmie oklejaniem samochodów zajmujemy się od bardzo dawna. Szczycimy się nie tylko dużym doświadczeniem, ale również jakością wykonywanej usługi. Oferujemy oklejanie samochodów ciężarowych i dostawczych, a także ciągników, naczep oraz wywrotek.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że środek transportu to również element wizerunku firmy, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Oklejanie samochodów odbywa się u nas pod pełną kontrolą klienta. To on decyduje o rodzaju użytej folii – monomerycznej, zapewniającej trwałość około 3-4 lat lub polimerowej o wytrzymałości 8-10 lat,w zależności od osobistych preferencji. Wiemy, że nie każdy zna się na oklejaniu samochodów, dlatego nasi specjaliści służą pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia.

Oferujemy jedynie wysokiej jakości folie, które są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, dzięki czemu wykonana przez nas reklama będzie trwała i wytrzymała. Naszą pracę rozpoczynamy od poznania wymagań klienta, przygotowania wizualizacji oraz wstępnej wyceny. Następnie wybieramy odpowiednie kolory folii i wycinamy je na miejscu w naszej firmie. Aby folia nadawała się do wyklejenia samochodu, transportujemy ją na specjalny papier transferowy. Do naszych zadań należy również odtłuszczenie powierzchni samochodu, przygotowanej pod reklamę oraz ułożenie folii zgodnie z przedstawioną wcześniej wizualizacją.

Aby współpraca przebiegała bezproblemowo, od naszych klientów wymagamy jedynie odpowiedniego wyczyszczenia samochodu przed obklejeniem, oraz zapewnienia zadaszenia, aby ochronić samochód przed deszczem, śniegiem czy innymi utrudniającymi pracę warunkami atmosferycznymi. Wymagamy również wpłacenia zaliczki w wysokości 30% wartości po wykonaniu pierwszej wizualizacji.

Oklejanie samochodów: reklama wizualna dzięki odpowiednim materiałom i dobrze dobranemu projektowi przekształci Twój samochód w marketingowe narzędzie napędzające Twoją działalność.

Czego wymagamy?

  • Odpowiedniego wyczyszczenia samochodu przed wyklejeniem reklam
  • Zadaszenia pod którym będzie możliwe wyklejenie z chwilą kiedy zacznie padać deszcz, śnieg itd.
  • Zaliczki w wysokości 30% wartości zlecenia po wykonaniu pierwszej wizualizacji
oklejanie autobusu
oklejanie samochodu
oklejanie auta
oklejanie naczepy