Realizacja zamówienia: 5-10 dni
Zawartość opakowania: 10 szt.
Cena jednostkowa: 6.79 PLN

Kalendarze biurkowe na spirali

Standardowe kalendarze biurkowe zamocowane na spirali dostępne w rozmiarach: A6 oraz DL z błyskawiczną oraz standardową realizacją zamówienia. Każda karta zostanie wydrukowana na podstawie indywidualnego projektu, a sam druk wykonujemy w standardzie offsetowym lub cyfrowym z zachowaniem pełnej głębi kolorystycznej w przestrzeni CMYK.

Piramidki każdego z zamówionych kalendarzy biurkowych zostały wykonane z odpornego, wysokiej jakości kartonu o gramaturze 300g.


Rodzaj papieru: Piramidka z kartonu o gramaturze 300g. Karty drukowane na kredzie 170g. Każda karta miesiąca drukowana wg indywidualnego projektu.
Rodzaj druku: Druk cyfrowy lub offsetowy, pełnokolorowy CMYK. Doskonale skalibrowane maszyny gwarantują świetną jakość i żywe, głębokie kolory. DRUK CYFROWY JAKOŚCIOWO PORÓWNYWALNY Z DRUKIEM OFFSETOWYM!
Wykończenie: Spirala na górze piramidki łącząca wszystkie kartki i umożliwiająca ich przekładanie. Kalendarz ułożony może być zarówno w pionie jak i w poziomie. Dostępne kolory spirali: biały, czarny, granatowy, srebrny.
Format kalendarza: Dostępne formaty: DL, A6, 

Polecamy