loadingimg

Wczytuję dane...
 • Użytkownicy online: 0
 • Aktualny czas:
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Logo emblemat termowgrzewalny mały do (8cm x 8cm) - 100szt.
Cena:1,80 / 2,21 PLN *
*cena netto / brutto
minimalne zamówienie 25szt.

Zegar z nadrukiem - różne typy

Chyba nie ma rzeczy, której nie można by spersonalizować, dlaczego więc nie zrobić tego z zegarem ściennym? Przygotowaliśmy dwa modele zegarów z nadrukiem, które posłużą jako praktyczny miernik czasu w Twoim biurze i wyjątkowy rodzaj reklamy. Techniką druku, którą wykorzystujemy jest sublimacja. Wydruk w przestrzeni barw CMYK jest umieszczany na specjalnej transferowej folii, a później z pomocą wysokiego cieśnina i temperatury jest przenoszony na materiał, który wcześniej został pokryty lakierem poliestrowym.

Wersja plastikowa to o średnicy 25,5 cm wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Pełnokolorowy nadruk wykonywany na całej powierzchni tarczy daje nieograniczone możliwości w kwestii projektów. Dodatkowym atutem jest możliwość dobrania koloru otoki, który możesz dopasować tak, by pasował do motywu na tarczy. Zegar z nadrukiem zawieszony na ścianie za każdym razem, gdy sprawdzamy godzinę, markuje naszą firmę. To pomysłowy upominek doskonale sprawdzający się w każdej biurze, sklepie, aptece, banku, czyli w każdym miejscu, w którym przebywają nasi potencjalni klienci. Wykonujemy zamówienia już od 5 sztuk. Dzięki temu możesz go wykorzystać np. jako pamiątkę po wspólnej imprezie i rozdać znajomym.

Metalowa wersja zegara z nadrukiem to tarcza o średnicy 25 cm. Wykonany z wysokiej jakości aluminium. Posiada szklaną szybkę. Jest to idealny nośnik reklamy każdy, bowiem podczas pracy w biurze, banku, warsztacie czy nieskończonej ilości innych miejsc, co jakiś czas zerka w jego kierunku. Teraz kontrola czasu będzie przyjemniejsza. Umieszczone na tarczy logo czy inne znaki firmowe, możliwe do wydruku w pełnym kolorze, za każdym spojrzeniem utrwalają w świadomości odbiorcy markę naszej firmy.

Szczęśliwi czasu nie liczą, a w dobie mobilności zegary ścienne odchodzą do lamusa. Z personalizowanym zegarem, który każdy będzie chciał mieć mierzenie czasu stanie się znowu tradycyjne.

 • Sortuj według:
 • Wyświetl poproduktów
 • Zegar plastikowy - 5 szt.

  Zegar plastikowy - 5 szt.

  Produkt dostępny!
  128,40 / 157,93 PLN *
  *cena netto / brutto
  cena zawiera przygotowanie projektu
  Zawartość opakowania: 5 szt.
  Cena jednostkowa: 31.59 PLN
  • Dodaj:
 • Zegar metalowy - 5 szt.

  Zegar metalowy - 5 szt.

  Produkt dostępny!
  281,10 / 345,75 PLN *
  *cena netto / brutto
  cena zawiera przygotowanie projektu
  Zawartość opakowania: 5 szt.
  Cena jednostkowa: 69.15 PLN
  • Dodaj: