Wczytuję dane...
Maszyny i urządzenia

Jesteśmy firmą która posiada własne profesjonalne urządzenia, dzięki czemu realizujemy zamówienia szybko, ekologicznie i w wysokiej jakości.

      Ploter tnący             Nadruki                 druk lateksowy

Dzięki urządzeniom które posiadamy w firmie jesteśmy w stanie "od ręki" wykonać dla Państwa:

- Wydruki wielkoformatowe - banery, rollupy, emblematy na odzież, naklejki, wlepki, plakaty wielkoformatowe i inne grafiki do szerokości w jednym akruszu 1500cm i długości do 500cm
- Druk cyfrowy (CMYK) w formacie A3, A4 idealny do produkcji wysokiej jakości ulotek, plakatów, zaproszeń, zawieszek. Pracujemy na drukakach OKI.
- Druk cyfrowy (CMYW) z białym tonerem stosujemy do produkcji odzieży reklamowej. Technologia termotransferu na urządzeniu OKI pozwala nam na znakowanie zarówno odzieży bawełnianej, poliestrowej oraz z mieszanek. Jesteśmy w stanie znakować koszulki, polówki, bluzy dresowe, odzież sportową, kamizelki odblaskowe, worki na wf i wiele innych artykułów białych i kolorowych. Aplikacje wykonywane są w technologii termotransferu.
- Ploter Graphtec - jeden z najpecyzyjnejszych ploterów tnących dostępnych na rynku pozwala nam na wycinanie w folii monomerycznej, polimerowej - które idealnie nadają się do wyklejania witryn sklepowch, szyb, samochodów, blachy i innych materiałów. Urządzenie pozwala nam również na wycinanie folii Flex i Flock które są najtrwalszą formą znakowania odzieży, przy odpowiednio  przygotowanych plikach możemy wykonać wielokolorowe aplikacje.Wszystkie aplikacje wgrzewane są w odpowiedniej temperaturze na prasie termotransferowej w temperaturze od 120C - 210C w zależności od materiału.

Media z których korzytamy przy technice termotransfero to sprawdzone rozwiązania firmy FOREVER oraz folie ORACAL. 

Współpracujemy z bezpośrednimi importerami tekstyliów co pozwala nam na przedstawienie bardzo atrakcyjnych ofert na odzież reklamową firm JHK, Fruit of the Loom, Gildan, Promostars. 

Znakujemy nie tylko odzież reklamową ale mamy możliwość znakowania również odzieży roboczej. Posiadamy folie odblaskowe które idealnie sprawdzą się na stanowiskach nie wymagających pełnego certyfikatu na odzieży tylko wyższej widoczności pracowników.

 

Druk lateksowy pozwala nam wykonać dla Państwa trwałe i ekologiczne wydruki takie jak:
- tapety, obrazy 
- zadrukowane folie samochodowe polimerowe i monomeryczne
- rollupy, banery, siatki mesh, folie owv
- plakaty
- naklejki
- trwałe emblematy, grafiki i loga na tekstylia