Wczytuję dane...

Poligrafia Ślubna

Ślub powinien być najszczęśliwszym dniem w waszym wspólnym życiu. Ostateczne dopracowanie każdego szczegółu wymaga poświęcenia – nawet, gdy chodzi o odpowiednio ustawione winietki ślubne na stolikach gości. Dlatego tak istotne są małe rzeczy, zauważalne zwłaszcza wtedy, gdy ich brakuje.

Zaczynając od tego, jak mają wyglądać zaproszenia ślubne ze zdjęciem aż po metki do biżuterii – pomożemy Ci uporać się z przedślubna gorączką!

Metki jubilerskie z nadrukiem – zaskocz swoich gości

Zapewne planując poczęstunek, muzykę i dekoracje, nie zapominacie o małych podarkach dla gości. Dziękowanie im za przybycie zdecydowanie pozostawia miłe wspomnienia. Dlatego też metki jubilerskie z nadrukiem będą praktycznym dodatkiem do personalizowanego pudełeczka z czekoladkami lub ciasteczkami, które wręczycie wszystkim zaproszonym! Dobrym pomysłem będą też fotomagnesy dołączone do każdego zestawu.

Poligrafia ślubna – zaproszenia i winietki ślubne

Planując swoje wesele, z pewnością chcecie wszystko dopiąć na ostatni guzik. Zanim jeszcze zaczniecie szukać wodzireja, dokładnie zastanówcie się nad tym, jak stworzyć idealne zaproszenia ślubne ze zdjęciem. Dużą rolę w wyborze odgrywa firma gotowa dopasować się wymogów przyszłej młodej pary. Nie martwcie się – poligrafia ślubna nie ma dla nas tajemnic. Dlatego też proponujemy nie tylko wspaniale wykonane winietki ślubne, ale też wyjątkowo trwałe fotomagnesy. Upewnijcie się, że ten dzień będzie szczególny i dobrze wspominany nawet długo po ceremonii!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Winietki perłowe

7,38 PLN*
* z podatkiem VAT
Zawartość opakowania: 6 szt.
Cena jednostkowa: 1.23 PLN