Wczytuję dane...

Metki, przywieszki odzieżowe kartonowe

Jednym z najważniejszych elementów każdego ubrania jest metka. Dzięki niej zarówno sprzedawcy, jak i klienci zyskują wszystkie najważniejsze informacje dotyczące danego produktu. Warto pamiętać, że na sposób odbioru odzieży wpływa nie tylko estetyczny krój czy jakość materiałów, ale również takie szczegóły jak właśnie metka. Z tego względu warto zadbać o jej odpowiedni projekt. Na naszej stronie znajdziesz najróżniejsze metki odzieżowe, które pomogą Ci stworzyć spójny i elegancki produkt.

Stylowe metki odzieżowe

Oferowane przez nas metki do ubrań z logo to świetny sposób na personalizacje nawet najdrobniejszych elementów odzieży. W końcu elegancki projekt logo to również świetna forma reklamy Twojej marki. Dostępne na naszej stronie metki odzieżowe pozwalają na niemal pełną personalizację – możesz korzystać z szerokiej gamy wzorów oraz kolorów, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Nasza drukarnia metek odzieżowych tworzy wzory za pomocą nadruku kolorowego laserowego 1200 dpi. Zastosowany materiał to papier dwustronny powlekany kredą 350 g, dzięki czemu metki odzieżowe odznaczają się wysoką jakością, a co za tym idzie również trwałością.

Personalizowane metki do ubrań z logo

Aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, postawiliśmy przede wszystkim na ogromną możliwość personalizacji. Właśnie dlatego wszystkie metki do ubrań z własnym logo wykonywane są według nadesłanego przez klienta projektu.

Poza tradycyjnymi metkami oferujemy również etykiety kartonowe do ubrań, które świetnie dopełnią każdy produkt. Zamawiane przywieszki kartonowe można zaprojektować według dostępnych na stronie szablonów oraz dopasować do swoich wymagań, na przykład poprzez dodatkowe uszlachetnienie wydruku folią matową lub błyszczącą.


Sortuj według:
Wyświetl po produktów