Wczytuję dane...

Pocztówki

Pocztówki reklamowe

Każdy lubi dostawać pocztę – w obecnych czasach tradycyjną może nawet bardziej niż tę wirtualną. Pozyskaj nowych klientów za pomocą kartki z pozdrowieniami – ciekawy design i barwy dostosowane do pory roku z pewnością wzbudzą zainteresowanie. Na szczęście nie musisz się martwić – Ty przemyśl projekt, a sam druk pocztówek pozostaw nam!

Nie tylko dla instytucji publicznych i organizacji – dobrze skrojona pocztówka będzie też miłym gestem w stosunku do stałych klientów – zwłaszcza w okresie świątecznym. Pocztówki reklamowe nie służą jednak tylko przypominaniu o firmie osobom, które być może zgubiły jej trop – może również pełnić funkcję zaproszenia lub podziękowania. Jest to niezwykle miły gest, jak również funkcjonalna reklama.

Kartka pocztowa – specyfikacja druku

Nasza technika jest prosta – najważniejsze, to zapewnić Ci komfort i najwyżej klasy produkt. Dlatego też polecanym papierem jest sztywny powlekany karton, którego niepowlekany rewers ułatwia pisanie po nim długopisem. Masz też możliwość zamówienia pocztówki obustronnie powlekanej papierem kredowym. Obie opcje zapewniają wysoką praktyczność, która powinna cechować kartki pocztowe. Druk to również forma, jaką się go nanosi – oferujemy druk cyfrowy, który umożliwia personalizację każdego egzemplarza wydruku.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Pocztówki - 1000 szt.

232,47 PLN*
* z podatkiem VAT
Zawartość opakowania: 1000 szt.
Cena jednostkowa: 0.23 PLN

Pocztówki - 500 szt.

121,77 PLN*
* z podatkiem VAT
Zawartość opakowania: 500 szt.
Cena jednostkowa: 0.24 PLN

Pocztówki - 250 szt.

72,56 PLN*
* z podatkiem VAT
Zawartość opakowania: 250 szt.
Cena jednostkowa: 0.29 PLN

Pocztówki - 100 szt.

60,27 PLN*
* z podatkiem VAT
Zawartość opakowania: 100 szt.
Cena jednostkowa: 0.60 PLN

Pocztówki - 50 szt.

47,97 PLN*
* z podatkiem VAT
Zawartość opakowania: 50 szt.
Cena jednostkowa: 0.96 PLN