Wczytuję dane...

Wizytówki

Zakładając firmę, pierwsze o czym myślisz, to jak dotrzeć do większej liczby ludzi. Jedną z form, jaką możesz przy tym wykorzystać, są wizytówki. Reklama Twojego przedsiębiorstwa musi być najwyższej jakości – proponujemy zatem trzy rodzaje wizytówek: standardowe, bigowane oraz wykonane na papierze ozdobnym. Każda z wersji ma swoje zalety.

Standardowe wizytówki z nadrukiem to propozycja dla osób, które cenią sobie tradycyjny projekt i realizację druku metodą cyfrową lub offsetową na powlekanym kredowym papierze, dzięki czemu powierzchnia wizytówki pozostaje gładka i miła w dotyku. Istnieje też możliwość dokonania wizytówki z nadrukiem na papierze ozdobnym – np. o fakturze płótna lub kratki. Z kolei propozycja wizytówki bigowanej poprzez wciśnięty rowek pozwala ją rozłożyć.

Projektowanie wizytówek

Nawet prowadząc firmę od jakiegoś czasu, możesz potrzebować nowego designu wizytówki. Reklama powinna w końcu być nie tylko dostosowana do klienta, ale też zmienna i dynamiczna. Dzięki różnorodności opcji możesz zdecydować się na tanie wizytówki, które odświeżą nieco wizerunek Twojej firmy. Wyróżnij się z kręgu typowości i zaprojektuj własny projekt, a nam pozostaw resztę. Na naszej stronie możesz wybrać nie tylko to, na jakim papierze i z jakimi dodatkami ma zostać zrobiona Twoja wizytówka, ale też niezbędną Ci ilość- od 100 aż po 1000 sztuk!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów