Wczytuję dane...

Plakaty

Jedną z najskuteczniejszych, a jednocześnie najprostszych form reklamy są plakaty reklamowe. Daj się poznać swoim potencjalnym klientom – umieść je na przystankach, ścianach budynków i wszędzie tam, gdzie znajdziesz osoby zainteresowane profilem firmy. Jeśli masz pomysł na plakat lub własny projekt, skontaktuj się z nami – oferujemy plakaty reklamowe na zamówienie w każdym formacie. Naszą zaletą jest też szybki czas realizacji zamówienia – dogodnie i komfortowo zamów dowolną ich liczbę.

Walka o rozgłos nigdy nie była łatwiejsza. W dobie nowoczesnych rozwiązań inwestycja w plakaty i tradycyjne środki reklamy nie została jednak zepchnięta. Wbrew pozorom, to właśnie ona przysparza najwięcej korzyści. Jest też niezbędnym elementem uzupełniającym każdą kampanię. Znajdź zatem dogodne miejsca o dużej popularności, w których zawisną Twoje plakaty A3. Druk cyfrowy lub offsetowy z pewnością Cię usatysfakcjonuje.

Plakaty do druku – przyciągnij wzrok

Niezależnie od tego, jakiego typu usługę lub produkt reklamujesz, design przyciągający wzrok to podstawa – zwłaszcza gdy decydujesz się na dwustronny plakat. Niebanalny projekt umieszczony w otwartej przestrzeni publicznej ma przyciągać wzrok i zapisać się w pamięci nie tylko na miesiąc. Wykorzystaj zatem swoje możliwości – od formatu B3 do A1, by nie ulotnić się wraz ze ściąganym papierem. Połącz plakaty z szeroko zakrojoną akcją angażującą przechodniów – z pewnością Ci się to opłaci!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Plakaty - 1000 szt.

430,50 PLN*
* z podatkiem VAT
Zawartość opakowania: 1000 szt.
Cena jednostkowa: 0.43 PLN

Plakaty - 500 szt.

393,60 PLN*
* z podatkiem VAT
Zawartość opakowania: 500 szt.
Cena jednostkowa: 0.79 PLN

Plakaty - 250 szt.

227,55 PLN*
* z podatkiem VAT
Zawartość opakowania: 250 szt.
Cena jednostkowa: 0.91 PLN

Plakaty - 100 szt.

104,55 PLN*
* z podatkiem VAT
Zawartość opakowania: 100 szt.
Cena jednostkowa: 1.05 PLN

Plakaty - 50 szt.

61,50 PLN*
* z podatkiem VAT
Zawartość opakowania: 50 szt.
Cena jednostkowa: 1.23 PLN