Wczytuję dane...

Naklejki

Odpowiedni dobór gadżetów promocyjnych to podstawa każdej kampanii reklamowej. Dzięki nim zyskujemy pewność, że zostaniemy zapamiętani przez naszych klientów i zwiększamy prawdopodobieństwo ponownego skorzystania z naszych usług. Jednym z naszych najpopularniejszych produktów jest magnes na samochód. Ten prosty gadżet to idealny upominek dla naszych klientów, który pomoże nam w zbudowaniu pozytywnego wizerunku firmy.

Naklejki magnetyczne na samochód – nowoczesny sposób promocji

Wiele osób zapomina o tym, że samochód poza swoją podstawową funkcją, stanowi również świetne narzędzie promocyjne. Magnes na samochód doskonale sprawdzi się we wszelkiego rodzaju komisach oraz salonach. Aby spełnić oczekiwania wszystkich naszych klientów, postawiliśmy przede wszystkim na wysokiej jakości materiały. Każdy magnes na samochód został wykonany na papierze z podłożem magnetycznym o grubości 0,33 mm. Zarówno reklama magnetyczna na samochód, jak i tradycyjne naklejki magnetyczne na lodówkę są dostępne w pięciu podstawowych wymiarach normy DIN: A3, A4, A5, A6 oraz A7.

Idealny produkt promocyjny? Magnes na samochód

Oferowane przez nas naklejki magnetyczne na samochód to produkty uniwersalne, które z pewnością sprawdzą się w roli gadżetów reklamowych. Na naszej stronie znajdziesz również naklejki na lodówkę magnetyczne, które mogą pełnić funkcję podstawowych produktów promocyjnych. Ten drobny upominek pomoże Ci w nienachalny sposób zwiększyć widoczność Twojej firmy, a co za tym idzie poszerzyć grono klientów. Nie czekaj i zamów spersonalizowany magnes na samochód już dziś!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów