Wczytuję dane...

Bilety

Druk biletów nie ma przed nami żadnych tajemnic. Zarówno zwykłe, jak i bilety z perforacją – możesz wybrać bardziej dopasowaną opcję, zależnie od tego, czy bilet ma być łatwo przedzierany, czy raczej ma stanowić pamiątkę dla osób, które go kupią. Spraw, by goście nie zapomnieli tego wieczoru i zainwestuj w trwałe bilety. Druk zajmie nam dosłownie chwilę!

Bilety z perforacją i bez

Planując większą imprezę chcesz przede wszystkim, by wszyscy się dobrze bawili. Uwierz nam – ludzie zwracają tez uwagę na szczegóły. Na przykład na to, jak wyglądają bilety. Druk w technologii cyfrowej lub offsetowej pozwoli Ci zaimponować każdemu zaproszonemu.

Oprócz wysokiej jakości, bilety do druku mogą też mieć rożnego rodzaju nadruki. Zatrudnij grafika lub wykorzystaj odpowiedni obraz z sieci – dobierz bilety do druku tematycznie. Mecz, przedstawienie w teatrze czy koncert – bilety z perforacją są prostą, aczkolwiek skutecznym narzędziem, które pozwoli na sprawdzenie biletu przy jednoczesnym zachowaniu przez niego walorów wizualnych.

Bilety – drukarnia zapewni Ci tyle sztuk, ile zapragniesz

Oprócz różnorodnej tematyki, którą mogą charakteryzować się bilety, drukarnia może Ci zapewnić druk kolorowy i dwustronny. Bilet musi cieszyć przede wszystkim oczy. Jaskrawe barwy lub eleganckie bilety – drukarnia dostosuje się do Twoich pragnień. W końcu to od tego, jakiej jakości będzie druk biletów, zależy radość osób biorących udział w wydarzeniu.


Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Bilety - 1000 szt.

139,99 PLN*
* z podatkiem VAT
Zawartość opakowania: 1000 szt.
Cena jednostkowa: 0.14 PLN

Bilety - 500 szt.

75,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Zawartość opakowania: 500 szt.
Cena jednostkowa: 0.15 PLN

Bilety - 250szt.

49,99 PLN*
* z podatkiem VAT
Zawartość opakowania: 250 szt.
Cena jednostkowa: 0.20 PLN