Wczytuję dane...

Kalendarze

Jeżeli właśnie szukasz pomysłu na drobiazg dla pracowników to wiedz, że kalendarz z nadrukiem A4 będzie świetnym rozwiązaniem. Większość propozycji została stworzona na wygodnej spirali. Pozwala to każdemu działowi zaplanować dokładnie pracę. Dzięki możliwości dodania zdjęć, możesz bez problemu zamieścić w nim motywacyjne obrazki, zdjęcia z prac nad projektami lub memy. Taki kalendarz z nadrukiem 2020 każdego dnia będzie wywoływać uśmiech na twarzy zespołu.

Kalendarze reklamowe

W naszej ofercie znajdziesz wiele produktów reklamowych, ale żaden nie jest tak spersonalizowany, jak kalendarze firmowe. W naszym sklepie internetowym wybór jest ogromny. Znajdziesz tutaj kalendarze z logo firmy – ścienne listowane, które pozwolą i zaplanować pracę na cały rok do przodu. Dzięki dużemu formatowi (A2) żadna ważna data czy spotkanie Cię nie ominie. Kalendarz z nadrukiem trójdzielny to idealne rozwiązanie dla tych, którzy planują swoją pracę na kilka miesięcy do przodu. Dzięki dużej czcionce i przesuwanemu okienku nie umknie Ci deadline czy ważne spotkanie. To również praktyczna forma reklamy. Możesz podarować kalendarz z logo osobom, które są związane z firmą lub potraktować jako dodatek na różnych eventach czy targach.

Kalendarz z nadrukiem

Kalendarz z nadrukiem to niewielki wydatek. Pamiętaj, że dobra atmosfera między ludźmi jest połową sukcesu. Kalendarz z logo firmy może mieć różne wymiary, ale jeżeli potrzebujesz czegoś nieco większego postaw na format A3. Nasze kalendarze reklamowe drukowane są na papierze kredowym, dzięki czemu zostaje zachowana najwyższa jakość druku. Jeżeli masz jakieś pytania lub specjalne życzenia, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy stworzyć piękny kalendarz z nadrukiem. 2020 rok zapowiada się pięknie!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów