Wczytuję dane...

Etui na tablet

Profil Twojej firmy nawiązuje do nowych mediów? W takim razie z pewnością docenisz praktyczne etui reklamowe na tablet. Telefon często ma za mały ekran, a laptop – za dużą torbę lub etui. Tablet z kolei jest idealnym sprzętem pośrednim, który nie tylko wszędzie się zmienić, ale też pomoże Ci poradzić sobie z prezentacją lub zapamiętać najważniejsze punkty wystąpienia. Dlatego też spersonalizowane etui na tablet nie tylko zabezpieczy sprzęt, ale też zareklamuje Twoją firmę.

Etui reklamowe na tablet – jakie wybrać

Nieszablonowe wyjścia to Twój punkt wyjścia? Etui na tablet z logo to idealne rozwiązanie dla każdej idącej z duchem czasu branży. Etui na tablet z ekoskóry będzie oznaką wysokiej klasy profesjonalizmu, z kolei wybierając filcową powłokę, stawiasz na bardziej nowoczesny design etui. Tablet potrzebuje zabezpieczenia, dlatego też niezależnie od Twojego wyboru, etui z własnym nadrukiem stanowi funkcjonalne marketingowe rozwiązanie.

Etui na tablet z logo – jedyne w swoim rodzaju

Zarówno dla zarządu jak i pracowników – etui na na tablet z logo przyda się każdemu. Będzie też wyglądało profesjonalnie podczas spotkań z klientami i innymi firmami. Wybierz etui z własnym nadrukiem i zrób wrażenie na potencjalnych inwestorach.

Spersonalizowane akcesoria biurowe jeszcze nigdy nie były tak łatwo dostępne. Wystarczy, że wyślesz nam swoją propozycję, a my naniesiemy ją na wybrane etui na tablet. Postaw na to proste, acz unikatowe rozwiązanie i stwórz własne etui na tablet z logo Twojej firmy.

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów