Wczytuję dane...

Portfele

Portfele skórzane reklamowe to idealna opcja, by twoja firma była obecna w życiu każdego człowieka. Portfele reklamowe o kompaktowym kształcie można schować do kieszeni. Z kolei większe gabaryty umieścisz w plecaku lub torbie. Niezależnie jednak od wielkości, portfele skórzane reklamowe są wspaniałym dodatkiem dla każdego pracownika. Mogą też stanowić wspaniały gadżet marketingowy.

Portfele reklamowe – zrób dobre wrażenie

Produkty promocyjne to często gama praktycznych produktów – takich, jak choćby portfel. Grawer reklamowy doda mu z pewnością dodatkowego charakteru. Wykonywany na tłoczeniu, pozwoli spersonalizować każdy portfel skórzany. Z grawerem może być też dołączone do niektórych z propozycji pudełko.

Portfel z grawerem może mieć różny kształt ze względu na naszą bogatą ofertę. Oprócz tego, warto wskazać niektóre barwy, dzięki którym dobierzesz idealny portfel skórzany. Z grawerem dedykowanym wybierzesz też kolor czarny, czerwony, różowy, a nawet uniwersalny szary. Każdy nada się idealnie, by schować w nim karty płatnicze i drobniaki.

Portfel z grawerem – dla mężczyzn i kobiet

Portfel z grawerem może też jednoznacznie określi, czy będzie przeznaczony dla kobiet czy tez mężczyzn. Jeśli Twoja grupą docelową stanowią mężczyźni, sięgnij po szary lub czarny portfel męski skórzany z grawerem. Z kolei dla kobiet lepszą opcją będzie delikatny róż lub intensywna czerwień.

Spersonalizowany portfel damski z grawerem z pewnością zrobi dobre wrażenie. Co więcej, jego funkcjonalność jest nieprzeceniona. Oferując portfel z grawerem w promocji dla nowych klientów, możesz jedynie zyskać.


Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Portfel SAM - 10 szt.

306,27 PLN*
* z podatkiem VAT
Zawartość opakowania: 10 szt.
Cena jednostkowa: 30.63 PLN

Portfel BEN

109,47 PLN*
* z podatkiem VAT