Wczytuję dane...

Długopisy PARKER

Z pewnością nieraz zastanawiałeś się nad tym, jaki prezent podarować absolwentowi uczelni czy też przyjacielowi, który awansował. Pamiętaj, że coraz częściej doceniamy spersonalizowane pamiątki i praktyczne gadżety, takie jak długopis z grawerem – pamiątka, którą każdy chociaż raz w życiu użyje. Dzięki możliwości personalizacji grawerem laserowym, długopis Parker może zyskać dowolny grawer.

Długopis Parker – wybierz swój kolor

W naszej ofercie znajdziesz długopisy z grawerem w kilku kolorach. Uniwersalne czarne, stylowe czerwone czy klasyczne srebrne – każdy z nich świetnie sprawdzi się jako prezent. Długopis Parker możesz zamówić w naszym sklepie w zestawach po pięć sztuk. Grawer umieszczamy po lewej i prawej stronie, więc możesz dowolnie spersonalizować swój nowy długopis Parker.

Długopis z grawerem prezentem dla klientów

Każdy z nas lubi mieć pod ręką coś do pisania, dlatego długopisy reklamowe to świetny ratunek w kryzysowej sytuacji. Tego rodzaju produkty są niezwykle trwałe i praktyczne.  Długopis Parker z grawerem został wykonany z najwyższej jakości aluminium, dlatego ładnie prezentuje się jako prezent dla pracowników czy klientów.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz kancelarię prawną czy firmę marketingową, stylowy długopis z grawerem będzie świetnym rozwiązaniem. A i wszelkie umowy czy kontrakty będzie się nim przyjemniej podpisywać.

Jeżeli chciałbyś złożyć zamówienie na większą ilość lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami. Długopisy reklamowe powinny przyciągać uwagę do Twojego logo. Nasi fachowcy znają się na gadżetach, więc chętnie rozwieją wszelkie twoje wątpliwości. Dzięki doświadczeniu i wiedzy są w stanie służyć radą. Chętnie pomożemy dobrać długopis Parker z grawerem do charakteru Twojej firmy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów