Wczytuję dane...

Koszulki białe - unisex / męskie

Koszulki z własnym nadrukiem to świetne rozwiązanie dla firm, które dbają o pozytywny wizerunek. Sygnowane logiem firmy ubrania, są niezwykle praktyczne i rozwijają brand. Postaw na sprawdzony sposób reklamy.

Nadruki na koszulki

Nadruki na koszulki są świetnym rozwiązaniem na personalizowane gadżety dla pracowników. Warto zainwestować w dedykowane białe koszulki z nadrukiem – męskie i damskie. Dzięki temu każda impreza firmowa czy event powiększą rozpoznawalność Twojej marki. Logo o wymiarach 7 cm na 7 cm nie jest nachalne, a będzie skuteczną formą reklamy. Nadruki na koszulki o kontrastujących barwach będą doskonale odbijać każde logo, dzięki czemu będzie zauważalne. Jeżeli potrzebujesz innego rozmiar grafiki, to z przyjemnością ją dla Ciebie nadrukujemy.

Białe koszulki z nadrukiem

Nasze białe koszulki męskie z nadrukiem wykonane są ze stuprocentowej bawełny. W trosce o najwyższą jakość, staramy się dobierać nasze produkty jak najlepiej. Koszulki reklamowe nie mają bocznych szwów, co poprawia komfort noszenia. Wzdłuż ramienia została natomiast wszyta specjalna taśma wzmacniająca. Podwójny szew przy rękawach i na dole koszulki idealnie wykańcza koszulki z własnym nadrukiem, co daje wyjątkowe doznania wizualne.

Nasza rozmiarówka zaczyna się od S a kończy na XXXL, dzięki czemu dopasujesz bez problemu wielkość koszulek. Białe koszulki z nadrukiem, jako jedno z narzędzi reklamy, możesz wybrać spośród kilku pakietów. Na początek sięgnij po 5 sztuk i sprawdź, jak sprawdza się taka forma reklamy. Na większe potrzeby mamy w ofercie 50, a nawet 100 sztuk. Koszulki reklamowe są idealne na większe wydarzenia i projekty. Zajrzyj także do innych kategorii, w których znajdziesz inne koszulki reklamowe z możliwością personalizowanych nadruków.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów