Wczytuję dane...

Koszulki kolorowe - unisex / męskie

Kolorowe koszulki to świetna forma reklamy i prezentacji firmy. Dzięki mnogości kolorów, możesz dobrać odpowiedni odcień, kontrastujący z Twoim wzorem, dzięki czemu logo będzie widoczne. Emblemat, zdobiący koszulki kolorowe z nadrukiem, o wymiarach 7 cm x 7 cm jest praktyczną i nienachalną formą zwrócenia uwagi potencjalnego klienta. Możemy również nadrukować logo w większym lub mniejszym rozmiarze.

Kolorowe koszulki – komu jeszcze się przydadzą?

Nasze koszulki reklamowe są dostępne w kilku atrakcyjnych cenowo pakietach. Możesz zamówić mniejszą liczbę na początek i sprawdzić, jak produkty prezentują się w praktyce. Jest to również rozwiązanie dla tych, którzy koszulki z własnym nadrukiem zamawiają dla bliskich i znajomych. Kolorowe koszulki są idealną opcją na uwiecznienie wspólnych wspomnień.

Koszulki kolorowe z nadrukiem

Druk, dzięki technologii lateksowej, jest odporny na wielokrotne pranie i naciąganie. Utwardzamy go za pomocą wysokiej temperatury. Koszulki reklamowe są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Podwójny szew przy rękawach od ramienia do ramienia idealnie chroni materiał i zapobiega jego uszkodzeniom.

Nasze produkty nie mają bocznych szwów, co zwiększa komfort noszenia. Koszulka kolorowa jest praktycznym i stylowym produktem reklamowym. Wykonana z przędzy open-end jest idealnym znakiem rozpoznawczym podczas eventów i wydarzeń branżowych.

Koszulki z własnym nadrukiem możesz również podarować pracownikom, dzięki czemu będą czuli się bardziej związani z firmą. Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszymi fachowcami, którzy chętnie Ci pomogą wybrać koszulki kolorowe z nadrukiem – odpowiednim do Twoich potrzeb.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów