Wczytuję dane...

Koszulki okolicznościowe

Smycze i breloki z logo to niezastąpiona forma reklamy – niezwykle praktyczny przedmiot zabiera się w końcu wszędzie. Nie sposób go wyrzucić, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto potrzebuje spiąć swoje klucze w jednym miejscu za pomocą smyczy lub też ceni sobie doczepioną do nich ciężką zawieszkę, której ciężkość w dłoni lub kieszeni spodni sygnalizuje obecność tego ważnego drobiazgu.

Breloki reklamowe z nadrukiem to akcesoria, na które każdy zwraca uwagę – mogą pasować do stylu danej osoby lub być skromnie funkcjonalne. Przykładowo, niektóre breloki reklamowe posiadają też żetony o chromowanej powierzchni wielkości jednego euro – idealnej do każdego sklepowego wózka. Nie musisz zatem szukać po kieszeniach drobnych, a jedynie szybko złapać za klucze i wyjąć brelok z nadrukiem wyposażonym w żeton.

Z kolei smycze to gadżet, który zarówno młodemu jak i starszemu domownikowi pozwoli pamiętać o tym, gdzie schowano klucze. Poręczna smycz pozwoli szybko i sprawnie wyjąć wszelkiego rodzaju zawieszki z plecaka lub torby. Nie czekaj i sprawdź, jaką mamy dla Ciebie ofertę!

Breloki reklamowe – dla kogo będą idealne?

Jeśli prowadzisz dużą firmę i szukasz sposobu na zwiększenie swojego zasięgu, lub w ramach akcji marketingowej potrzebujesz przydatnych gadżetów, które będą niosły Twoje logo w świat – zainwestuj w breloki reklamowe. Zabierane przez każdego do pracy, na zakupy, czy nawet wyjazd wakacyjny, będą Cię dzielnie reprezentowały.

Chcesz zwiększyć praktyczność przedmiotu? W naszym sklepie masz wiele opcji. Możesz wybierać nie tylko między kształtami, ale też funkcjami – brelok z nadrukiem może być wyposażony w żeton albo otwieracz. Zamawiając większe ilości i dodając je do prezentów świątecznych lub okolicznościowych dla pracowników, breloki z logo będą nie tylko praktycznym dodatkiem, który pracownik wykorzysta. W ten sposób zainwestujesz również w swoją markę.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów