Wczytuję dane...

Koszulki termoaktywne dziecięce kolorowe - standar

Koszulki od dawna są jedną z najskuteczniejszych form reklamy. Każdego dnia na ulicy mija się mnóstwo osób ubranych w dedykowane firmom ubrania – zazwyczaj są na tyle wygodne, że chętnie korzysta się z nich w codziennym życiu. Dzięki koszulkom łatwo też odróżnić personel w sklepie od klientów – co więcej, ta część ubioru wpływa na poczucie przynależności.

Dlatego też koszulki warto zastosować w przypadku dzieci – szczególnie podczas kolonii czy dłuższych wyjazdów. Koszulki termoaktywne dziecięce to nie tylko propozycja pomagająca odróżnić dzieci w tłumie ludzi, ale też dbająca o ochronę ciała przed nadmierną utratą ciepła podczas ćwiczeń na obozach sportowych organizowanych w chłodniejszych miesiącach. Dziecko poczuje się w nich częścią grupy i będzie rozwijało swoje zainteresowania.

Odzież termoaktywna dziecięca – prosty sposób na praktyczną reklamę

Odzież termoaktywna dziecięca jest dostępna w pełnej gamie rozmiarów. Zamawiając kilkanaście sztuk, możesz dowolnie konfigurować je w zależności od potrzeb – wystarczy, że w komentarzu wyraźnie zaznaczysz, ile sztuk danego rozmiaru potrzebujesz. Standardowe logo wykonujemy w rozmiarze 7 cm x 7 cm, ale jeżeli marzysz o większym i lepiej widocznym nadruku, to skontaktuj się z nami – chętnie go dla Ciebie zrobimy.

Każda koszulka termoaktywna dziecięca posiada roczną gwarancję. Nadruk wykonujemy w technologii lateksowej, dzięki czemu jest odporny na wielokrotne pranie i naciąganie. Elastyczny materiał zapewnia też odporność na odkształcenia.

Koszulka termoaktywna dziecięca została wykonana z poliestru, a wokół szyi ma specjalny ściągacz. Materiał odciąga wilgoć z powierzchni skóry, dzięki czemu dziecku nie jest w niej zimno. Posiada podwójne przeszycia wokół rękawów i na dole, co zapewnia jeszcze większą trwałość materiału. Proponowana przez nas odzież termoaktywna dziecięca jest dostępna w kilku uniwersalnych kolorach. Spersonalizowane koszulki możesz zamówić w dogodnej dla Ciebie ilości. Wybierz jeden z naszych pakietów lub skontaktuj się z nami, a z przyjemnością pomożemy Ci w realizacji zamówienia.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów