Wczytuję dane...
Oklejanie ciężarówek

Oklejanie ciężarówek i samochodów ciężarowych

Ciężarówki odgrywają newralgiczną rolę w transporcie lądowym. Istnieje wiele modelów przystosowanych do transportu różnego rodzaju ładunków. Bez względu na charakter przewozów i rodzaj zabudowy samochodu ciężarowego, oferujemy dla niego kompleksową usługę oklejania reklamowego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wygląd samochodu to swego rodzaju wizytówka firmy, dlatego oklejanie ciężarówek to ważna część naszej pracy.

Zadzwoń i zamów !
Tel: 517 100 727

Oklejanie samochodów i reklama to nasza specjalność. Usługę wykonujemy nieprzerwanie od samego początku istnienia firmy, mogąc się pochwalić dużym doświadczeniem, znakomitymi umiejętnościami i setkami zadowolonych klientów. Każde zlecenie na oklejanie samochodów ciężarowych traktujemy z największym zaangażowaniem, przygotowując ciekawe i oryginalne projekty reklamy. Stworzona reklama zostanie wyklejona w dowolnym miejscu samochodu – na burtach, plandekach, drzwiach lub szybach, z użyciem dedykowanej folii do celów reklamowych. Wycinana ploterowo może oddawać każdy, nawet najbardziej skomplikowany kształt elementu obecnego w projekcie. Szerokie grono specjalistów pomoże Ci dopasować projekt reklamy do modelu samochodu, a także doradzi w kwestii doboru materiałów czy też samego wzoru.

Możemy również zaoferować oklejanie ciężarówek z użyciem folii z pełnokolorowym nadrukiem CMYK. Pozwala ona umieścić na wydruku dowolną grafikę lub zdjęcie, zapewniając 100% wyrazistość, ostrość i zgodność odwzorowania kolorów. Dzięki temu Twoja ciężarówka zyska nowoczesny i unikatowy charakter. Ze względu na ogromną liczbę dostępnych materiałów jesteśmy w stanie w pełni dopasować się do Twoich oczekiwań.

Obecnie oklejanie samochodów ciężarowych należy do normy. Jednak dzięki wysokiej jakości materiałom oraz pełnemu zaangażowaniu obsługi, Twój samochód będzie odróżniał się od tych widzianych na polskich i zagranicznych drogach. Ciężarówka to nie tylko samochód, który pełni w firmie funkcję przewozową, ale również komplementarny element składający się na tworzenie wizerunku firmy. Z tego względu staramy się jak najlepiej oddać charakter Twojej działalności za pomocą wysokiej jakości wydruków.

oklejaniesamochodow

Koszty oklejenia samochodów ciężarowych uzależnione są od:

 1. Ilości folii użytej do projektu
 2. Rodzaju folii - polimerowa lub monomeryczna
  • folia polimerowa jest dużo trwalsza, lepiej zachowuje się pod wpływem róznych warunków atmosferycznych i nie kurczy się pod wpływem słońca. Trwałość to około 5 do 6 lat.
  • Folia monomeryczna jest najtańszym rozadzem folii i jej trwałość pod względem pękania i kurczenia się to około 2 - 3 lata
 3. Zaawansowania projektu i czasu przygotowania
 4. Powtarzalności wzoru na innych samochodach

Jeśli dysponują Państwo flotą samochodów, która pozwala na powielenie motywu opracowanego wcześniej - cena będzie dużo bardziej atrakcyjna!

Zadzwoń i zamów !
Tel: 517 100 727

Cena folii wraz z przygotowaniem do wyklejenia (cięcie + skórkowanie + transportowanie na papier do aplikacji + podzielenie na elementy):

 1. folia polimerowa - 90zł netto - 1m2
 2. folia polimerowa zadrukowama latex - 125zł netto - 1m2
 3. folia monomeryczna - 60zł netto - 1m2
 4. folia monomeryczna zadrukowana latex - 95zł netto - 1m2

Orientacyjny koszt przygotowania projektu szacowany jest na poziomie 160zł ~ 250zł netto (jednorazowo). Jeśli projekt jest powielany na innych samochodach nie jest dodawany do cen kolejnych realizacji. Kosz wyklejenia uzależniony jest od czasu pracy i odległości od naszej firmy.

oklejanie samochodów ciężarowych

Zadzwoń i zamów !
Tel: 517 100 727