Wczytuję dane...

Ołówki reklamowe

Ołówki reklamowe i upominkowe - przydatny firmowy gadżet 

Ołówki wykonane z naturalnego drewna to świetny pomysł na firmowy gadżet. To prosta gwarancja jakości. Dzięki zatemperowanej końcówce nie musisz się martwić o wymianę wkładów czy odpadające części. Ołówki reklamowe to doskonały produkt dla osób dbających o ekologię towarów i ochronę środowiska.

Poręczny i praktyczny drewniany ołówek reklamowy to gadżet, który jest powszechnie używany w branży marketingowej. Odporność na wilgoć i niskie temperatury sprawi, że przechowywanie i dystrybucja będzie naprawdę prosta i bezproblemowa. Drewniany ołówek stanowi świetną alternatywę dla kruchych i niepraktycznych automatycznych ołówków.

Dzięki prostej, drewnianej powierzchni możliwości nadruku są niemal nieograniczone. Ołówek reklamowy jest gadżetem niepozornym, ale skutecznym. Mały, nienachalny podarunek świetnie wpłynie na wizerunek Twojej firmy. W oferowanym przez nas opakowaniu znajduje się 100 sztuk ołówków w atrakcyjnej cenie.

Ołówki reklamowe - proste i niezawodne

Wysokiej jakości nadruk sprawi, że Twoja reklama będzie długotrwała, a możliwość fabrycznego zatemperowania będzie stanowiła gwarancję jakości. Podczas całego procesu tworzenia nasi specjaliści kontrolują poszczególne etapy przygotowywania produktu i dopasowują wzory do charakteru firmy. Dla nas promocja to nie tylko gadżety, ale również poczucie spójności produktów z ideologią firmy.

Oferujemy szeroki wybór wzorów ołówków reklamowych. Nie ograniczamy się jedynie do prostych fasonów w jasnym drewnie. W naszej ofercie znajdziesz również ołówki stolarskie, które sprawią, że Twój zakład przestanie być anonimowy, a także ołówki okolicznościowe np. ze Świętym Mikołajem czy wesołą choinką.

Sztuka druku nie ma dla nas tajemnic, dlatego nasze ołówki reklamowe tworzymy metodą tampondruku, która zapewnia wyraźny i wytrzymały wzór, nawet na nierównych powierzchniach. Polecamy również ołówki z gumką, które stanowią połączenie prostoty i funkcjonalności. Gadżety marketingowe nie muszą być bezużyteczne. Postaw an praktyczne rozwiązania, które polepszą wizerunek Twojej firmy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Ołówek NIK - 100 szt.

59,04 PLN*
* z podatkiem VAT
Zawartość opakowania: 100 szt.
Cena jednostkowa: 0.59 PLN

Ołówek Quick - 100 szt.

44,28 PLN*
* z podatkiem VAT
Zawartość opakowania: 500 szt.
Cena jednostkowa: 0.09 PLN