Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5-8 dni
Zawartość opakowania: 250 szt.
Cena jednostkowa: 0.17 PLN

Przywieszki odzieżowe to must have każdej marki. To nie tylko obowiązek sprzedającego, ale też praktyczna forma reklamy. Dzięki nim można oznakować odzież tak, by nabywca miał świadomość marki – dlatego też warto informować klientów o parametrach produktu. Tylko dzięki temu jego jakość zostanie zachowana i będzie on długo służył nabywcom. Poinformuj klienta o najistotniejszych elementach użytkowanego ubrania i zareklamuj się – metki odzieżowe z pewnością Ci w tym pomogą.

Przywieszki odzieżowe – co warto na nich umieścić?

Metki do odzieży to niezbędny element każdego ubrania. U nas możesz je dowolnie spersonalizować. Wybierz kolor swojego projektu lub wzór, dodaj dowolny napis lub logo. Każda z nich ma przygotowaną dziurkę niezbędną do przywieszenia.

Tylko u nas możesz wybierać spośród siedemdziesięciu wzorów i sześciu różnych form rewersu! Nasze metki ubraniowe są uniwersalne – sam możesz zaznaczyć, jaki rozmiar ma dane ubranie, jak je konserwować i z jakich materiałów się składa.

Metki odzieżowe to niewielkie kartoniki z logo firmy przyczepione do ubrań. Znajdują się na nich wszystkie niezbędne informacje, takie jak rozmiar, numer seryjny i skład. Konieczne jest również umieszczenie wszystkich oznaczeń dotyczących prania i konserwacji ubrań. Na dole warto umieścić nazwę, adres i niezbędne dane firmy, a także social media.

Metki odzieżowe – spersonalizuj zamówienie

Druk metek wykonujemy techniką laserową – możesz postawić na czarno-biały lub kolorowy nadruk. Jako metki dobrze prezentuje się trwały papier kredowy – na Twoje życzenie możemy je zafoliować lub zaokrąglić narożniki. Etykiety kartonowe do odzieży produkujemy w pakietach po 250 sztuk. Dzięki temu nie przepłacasz i oznaczysz wszystkie elementy.

Przywieszki odzieżowe to także Twoje zabezpieczenie na wypadek uszkodzenia czy złego użytkowania przez klienta i ewentualnych reklamacji – warto wiedzieć, jaki błąd popełniono w produkcji, by po zażaleniu na zawsze go wyeliminować. Na naszej stronie etykiety kartonowe z logotypem znajdziesz w kilku atrakcyjnych cenowo pakietach. Możesz wybrać pojedyncze lub bigowane; z przygotowanym otworem na zawieszenie, lub bez. Jeżeli masz specjalne wymagania – skontaktuj się z nami, a z pewnością znajdziemy optymalne rozwiązanie, by Twoje metki odzieżowe prezentowały się nienagannie.

Specyfikacja metek

 • nadruk kolorowy laserowy 1200dpi 
 • druk kolorowy lub czarno biały (zgodnie z cennikiem)
 • wymiar metki : 100x40mm
 • papier: dwustronnie powlekana kreda 350g (możliwość druku na innych podłożach)
Cena zawiera

 • wykonanie projektu i druk metek odzieżowych z wybranego wzoru lub druk z nadesłanego projektu
 • umieszczenie otrzymanego loga na wzorze metki lub umieszczenie dowolnego napisu zamiast loga w wybranym kroju czcionki
 • dowolna zmiana treści metki np: 70% na 40%
 • druk oraz uszlachetnianie wg. wybranych parametrów
 • wykonanie otworu 3mm (domyślnie) , 6mm , 10 mm lub brak otworu
 
Czas realizacji zamówienia

 • 1 dzień roboczy wykonanie projektu
 • 2-3 dni roboczych druk
 • 1 dzień roboczy - dostawa kurier DPD
 • 1-3 dni roboczych - dostawa Poczta polska

 Za opóźnienia w dostawie przesyłek przez przewoźnika nie odpowiadamy

Polecamy