Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3-14 dni
Zawartość opakowania: 100 szt.
Cena jednostkowa: 2.20 PLN

Smycz Premium 20mm

Smycze sublimacyjne to wysokiej jakości gadżety reklamowe znane od dawna i lubiane przez wszystkich. Niewielki i praktyczny przedmiot, który posłuży jako produkt promujący firmę, event czy imprezę. Techniką druku, którą wykorzystujemy jest sublimacja. Wydruk w przestrzeni barw CMYK jest umieszczany na specjalnej transferowej folii, a później z pomocą wysokiego cieśnina i temperatury jest przenoszony na materiał, który wcześniej został pokryty lakierem poliestrowym. Doskonale odwzorowuje kolory i kształty. Jest odporny na wodę, kurz, brud i pranie.

Kolekcja Simply to smycze z wysokiej jakości nadrukiem utrwalanym metodą sublimacji. Twoje logo znajdzie się z jednej strony gadżetu, druga pozostanie biała. Polecamy tym, którzy cenią minimalizm i nienachalną reklamę. Wybierz subtelne, o dziesięciomilimetrowej szerokości lub wyraziste dwadzieścia milimetrów dla mocniejszego zaakcentowania obecności Twojego logo. Wykonane z wysokiej jakości poliestru zwieńczone wytrzymałym karabińczykiem.

Smycze sublimacyjne z gatunku Premium mają dwustronne pole zadruku, które umożliwia umieszczenie praktycznie każdej grafiki i to w dowolnej gamie kolorystycznej. Wszystkie produkty z tej linii to połączenie wysokogatunkowej taśmy poliestrowej z wygodnym, niklowanym karabińczykiem. Idealne dla wszystkich spędzających aktywnie czas. Rozwiązują problem wiecznie gubionych kluczy, identyfikatorów czy też telefonów komórkowych.

Ultimate to model smyczy sublimacyjnej, która składa się z dwóch części. W tym przypadku połączyliśmy wysokogatunkową taśmę poliestrową z niklowanym karabińczykiem oraz plastikową złączką. Zgodnie z projektem kontrahenta, wykonujemy obustronnym nadruk. Tak jak w innych modelach przy nadruku stosujemy nowoczesną technikę sublimacji. Twój projekt będzie niewyczuwalny pod palcami, zaś całość to niestandardowy i użyteczny nośnik reklamy.

Smycze sublimacyjne są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych materiałów reklamowych. Możesz je łączyć z innymi gadżetami, tworząc unikatowe zestawy. Dorzuć przypinkę czy brelok, a otrzymasz praktyczny reklamowy starter pack.

Polecamy