Wczytuję dane...

Przypinki reklamowe

Przypinki reklamowe to prosty i funkcjonalny sposób na umieszczenie Twojej reklamy. Niesłusznie trochę pomijany i zapominany. Z pewnością widziałeś nieraz kolorowe kółeczka poprzypinane do plecaków czy toreb. Wybierz interesujący Cię model i reklamuj swoją firmę, gdzie tylko chcesz. W cenie przygotowanie projektu.

Przypinka Noris to popularny i sprawdzony sposób na reklamę. Może promować zloty, happeningi, akcje tematyczne, śluby oraz wiele innych imprez. Button reklamowy wykonany z blachy chromowanej, a umieszczony na nim nadruk powleczony jest folią. Gwarancja bezpieczeństwa i całkowitej ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu przypinka reklamowa pozostanie w nienaruszonym stanie przez długi czas. Przypniesz ją do ubrania z dowolnego materiału za pomocą praktycznej agrafki. Sprawia to, że przypinka reklamowa jest doskonałym sposobem na tanią i niezobowiązującą reklamę, na którą każdego stać! Dostępne od 50 sztuk, za niezwykle atrakcyjną cenę.

Innym rodzajem przypinki reklamowej będzie button Wally. Jest to przypinka zawieszona na smyczy. Sprawdzi się idealnie na imprezach firmowych, wieczorach panieńskich czy wyjazdach integracyjnych. Dzięki dowolnej personalizacji może się stać medalem, odznaczeniem, a nawet pamiątką po niezapomnianym wydarzeniu. Wally, tak jak jego siostra Noris, wykonany jest z blachy chromowanej. Również ma ochronę przed całym złem tego świata. Dodatkowym atutem jest przystępna cena zachęcająca do wykorzystania tego gadżetu w wielu imprezach.

Niech do wesołej rodzinki dołączy otwieracz Jimmy. Wykonany z blachy chromowanej powleczonej folią zabezpieczającą go przed zamoczeniem i utratą koloru. Dzięki magnesowi możesz przypinkę reklamową zamocować na lodówce, a Twój problem wiecznego szukania otwieracza zniknie. Jest to nie tylko efektowny, ale i praktyczny gadżet. Wszak otwieraczy do butelek nigdy za wiele. Na otwieraczu umieszczany jest nadruk pełnokolorowy, drukowany w przestrzeni barw CMYK, co zapewnia ciekawe możliwości graficzne. Za sprawą tego małego przedmiotu, który zawsze będzie pod ręką, uratujesz komuś życie uwalniając go od zamkniętej butelki. Wówczas logo Twojej firmy będzie mu się zawsze dobrze kojarzyło.

Przypinki reklamowe to porosty, tani i personalizowany gadżet. Wybierz swój rodzaj, przedstaw pomysł i czekaj na paczkę. Taki drobny upominek reklamowy z pewnością będzie Ci długo służył.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Otwieracz Jimmy - 50 szt.

246,62 PLN*
* z podatkiem VAT
Zawartość opakowania: 50 szt.
Cena jednostkowa: 4.93 PLN

Przypinka Noris - 50 szt.

91,14 PLN*
* z podatkiem VAT
Zawartość opakowania: 50 szt.
Cena jednostkowa: 1.82 PLN