Wczytuję dane...

Smycze sublimacyjne

Smycze sublimacyjne

Gadżety takie jak smycze to doskonały sposób, aby zareklamować swoją firmę. Te praktyczne akcesoria np. do przywieszania kluczy są bardzo przydatne i w zasadzie zawsze ma się choćby jeden pod ręką. Dlatego też na użytek klientów biznesowych, a także indywidualnych, nasz sklep KrainaReklamy udostępnia wysokiej jakości smycze sublimacyjne w przystępnej cenie. Przyjrzyj się naszemu asortymentowi i przekonaj się, jak smycze sublimacyjne mogą podkreślić wizerunek Twojej marki.

Smycze reklamowe – z nadrukiem sublimacyjnym

Nasza firma, wykorzystując technikę sublimacji, wykonuje staranne i dopracowane smycze z nadrukiem reklamowym, w którym nie ma żadnych ograniczeń co do obranych wariantów kolorystycznych. Co więcej, stosowanie takiej techniki pozwala na swobodny druk zdjęć czy też grafik z tonalnymi przejściami. Każdy etap ich tworzenia jest przemyślany, dzięki czemu Klienci otrzymują bardzo trwały nadruk, który jest odporny aż w 100% na wszelkie ścieranie.

Na łamach podanej kategorii do dyspozycji klientów udostępniamy smycze sublimacyjne 10, 15, 20 czy 25 mm, w zestawach po 100 sztuk. W rezultacie masz możliwość otrzymania tanich i precyzyjnie wykonanych gadżetów, które są bardzo funkcjonalne. Jako akcesoria z nadrukiem czy logo Twojej marki, smycze reklamowe w takim wydaniu sprawdzą się doskonale w promowaniu prowadzonej przez Ciebie działalności. Jest to prosty sposób na rozwinięcie swojej firmy i znalezienie grona odbiorców, którzy chętnie skorzystają z Twoich usług.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów