Wczytuję dane...

Ulotki składane

Zaplanuj swoją nową strategię marketingową z uwzględnieniem ponadczasowych ulotek! Jest to prosta, aczkolwiek niezwykle efektywna forma reklamy, od lat praktykowana przez największe koncerny na świecie. Podręczne ulotki składane nie tylko zawierają tylko najpotrzebniejsze informacje, ale też przedstawiają je w przystępny i wizualnie atrakcyjny sposób – ich praktyczności wprost nie da się zaprzeczyć!

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie – zrób je wraz z nami i składanymi ulotkami! Wystarczy wybrać odpowiednie słowa – chwytliwe hasła i odpowiednie zdjęcia, by projekt zyskał na charakterze. Postaw na indywidualizm i na pierwszej stronie umieść zdjęcie własnego projektu lub zatrudnij grafika, który z pewnością będzie wiedział, jak przemówić do klienta.

Ulotki składane na pół i ulotki składane na trzy to dwie z najczęściej stosowanych propozycji. Zarówno w pierwszym przypadku, jak i drugiej propozycji, należy pamiętać, by najważniejsze informacje zawrzeć na zewnętrznych kartach i w taki sposób zachęcić do tego, by potencjalny klient zajrzał do środka broszury. Ciekawy projekt i właściwe dobrane informacje to najlepsza zachęta!

Ulotki składane – proste i skuteczne

Wybieraj między różnymi rozmiarami (od A3 do A6) i ich liczebnością. Możesz mieć pewność, że Twój projekt zrealizujemy sprawnie – niezależnie do tego, czy chcesz, by były to ulotki składane na pół  czy też ulotki składane na trzy. Dobierz odpowiednie parametry i zapewnij swojej firmie efektywny marketing.

Klasyczna kampania uzupełniona o dodatki tego typu ma znacznie większe szanse powodzenia. Upewnij się, że na kartach nie ma niepotrzebnego chaosu, a sama treść przekazuje spójny obraz Twojej firmie. Pamiętaj, że reklama ma wzbudzać zainteresowanie – pokaż klientom, że odpowiadasz na ich potrzeby za pomocą tych składanych ulotek.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów