Wczytuję dane...
Wyklejanie witryn

Z pewnością nie raz widziałeś reklamy różnych produktów i usług przyklejone na szybach, pojazdach czy wystawach. Wyklejanie witryn nie jest już żadną nowością, ale wciąż odgrywa rolę skutecznej reklamy. Na rynku jest dostępnych wiele technik i form druku, które umożliwiają stworzenie samoprzylepnych banerów. W naszej ofercie również nie brakuje pomysłów, jak uczynić oklejanie witryn sklepowych zabiegiem marketingowym, który jednoczenie będzie designerski i nienachalny.

Zadzwoń i zamów !
Tel: 517 100 727

Wyklejanie witryn

Wśród różnych rodzajów reklam bardzo popularne jest wyklejanie witryn. Sprzedawcy naklejają na szyby naklejki informujące potencjalnych klientów o nowościach czy promocjach. Jest to wygodne rozwiązanie i skutecznie przykuwa uwagę ludzi. Jedną z najczęściej stosowanych metod jest druk lateksowy. Jest to technologia druku wielkoformatowego, która daje wiele możliwości – między innymi pozwala na tworzenie banerów i billboardów. Można nim zadrukować płótno, folie, winyl, papier, a nawet poliester. Pozwala na oznaczanie wiat, przystanków czy samochodów. Jest wyjątkowo trwały i odporny na warunki atmosferyczne. Folię z nadrukiem wykonanym lateksowo możesz na przykład wykorzystać zamiast rolety do okna. Jeśli chodzi o oklejanie witryn sklepowych, jest to sposób, który odznacza się ogromną funkcjonalnością. Z wykorzystaniem folii samoprzylepnej można stworzyć piękne grafiki dekoracyjne, plakaty i inne produkty reklamowe.

Przykład - wyklejanie witrynPrzykład - wyklejanie witryn

Oklejanie witryn sklepowych

Oklejanie witryn jest jedną z bardziej znanych metod reklamowania danych produktów czy usług. Z pewnością nieraz miałeś okazję jechać autobusem, który miał naklejone banery i nie było widać jadących w nim pasażerów. To zaleta folii One Way Vision. Taką folię możemy przykleić na przykład na witrynę sklepową. Do wewnątrz będzie wpadało światło i będziesz dokładnie widzieć co dzieje się na zewnątrz, a przechodnie po drugiej stronie zobaczą tylko Twoją reklamę.

Przykład - wyklejanie witryn

Idealnie nadaje się do wystaw i witryn sklepowych, okien, szyb samochodów, szklanych ścianek czy elewacji. Sprawdzi się na wszelkich szklanych i płaskich powierzchniach. Jej niebywałą zaletą jest dostęp do światła. Nasza firma stara się jak najprecyzyjniej wykonać swoje zadanie i podczas produkcji takiej reklamy dokłada wszelkich starań, by jakość grafiki była jak najlepsza. Folia drukowana One Way Vision jest odporna na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne, dlatego nadaje się na wszelkie zewnętrzne powierzchnie. Z jej pomocą wyklejanie witryn jest bardzo proste. Reklamę można swobodnie dostosować do wymiarów powierzchni. Jest samoprzylepna, a jeżeli zdecydujesz się na zmianę, to bez większych problemów usuniesz tę, która już wisi.

Zadzwoń i zamów !
Tel: 517 100 727

Oklejanie szyb folią

Jeżeli masz biuro i mnóstwo przeszklonych drzwi, ale nie czujesz się z tym komfortowo, to z pomocą przychodzi folia mrożona. Nada ona szybom elegancki efekt oszronienia. Pełni zarówno funkcje dekoracyjne, jak i tworzy wrażenie zamkniętej przestrzeni. Matowy efekt sprawi, że całkowicie przeszklone wnętrze zyska nieco prywatności. Folia mrożona może być zadrukowana lub wycinana ploterowo. Oznacza to, że w niektórych miejscach można na przykład wyciąć napis, który pozostanie przezroczysty lub dodać go w innym odcieniu. Takie oklejanie szyb folią można zastosować na wszelkich powierzchniach szklanych. Od okien, przez drzwi, aż po stoliki czy naczynia. Można zamówić również taką folię mrożoną w postaci naklejki informującej, na przykład o godzinach otwarcia czy nazwie stanowiska. Dodatkowo pełni funkcję ochronną. W razie rozbicia szyby, jej odłamki nie zrobią nikomu krzywdy, ponieważ folia sprawi, że kawałki będą trzymały się razem. Oklejanie szyb folią mrożoną to świetne rozwiązanie na szybką modyfikację i zmianę designu.

Przykład - wyklejanie witrynPrzykład - wyklejanie witryn

Z naszą pomocą perfekcyjnie przygotujesz reklamę dla swojej firmy. Nie wiesz na jaki rodzaj druku postawić? Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci w podjęciu decyzji. Ulotki, plakaty czy naklejki? Chętnie się podejmiemy takiego zadania. Możesz również zaopatrzyć się w szereg gadżetów firmowych, które odpowiednio spersonalizujemy. Skontaktuj się z nami i dowiedz się jak proste może być oklejanie witryn!

Zadzwoń i zamów !
Tel: 517 100 727