Wczytuję dane...
Znakowanie odzieży reklamowej

Znakowanie odzieży reklamowej

Coraz częściej stawiamy na personalizowane ubrania i dodatki. Lubimy nosić na nich motywy z ulubionych filmów, seriali i książek. Znakowanie odzieży to również dobra opcja na umieszczenie reklamy Twojej firmy czy eventu. Nie chowaj się za wizytówką, stań się nią!

emblematy do wgrzewania

Znakowanie odzieży pozwala umieścić na koszulkach, polarach, bluzach, spodniach i kamizelkach firmowe logo, napis lub inny graficzny element. Stosujemy metody i technologie druku gwarantujące trwałość zdobienia i najlepsze walory estetyczne. Realizujemy zarówno zlecenia nisko i wysoko nakładowe, gwarantując najwyższą jakość druku, a także solidnie wykonanie. Efekt naszej pracy z pewnością Cię zaskoczy.

Zadzwoń i zamów !
Tel: 517 100 727

Najpopularniejszymi rodzajami ubrań reklamowych zaliczamy koszulki typu t-shirt z krótkim rękawem, polary, a także czapki z daszkiem. W ofercie naszej firny można znaleźć wygodną, modną i praktyczną odzież reklamową. Są to produkty świetnej jakości, dostępne w pełnej gamie europejskich rozmiarów.

czapki z logo

Znakowanie odzieży reklamowej za pomocą sitodruku

Oprócz sprzedaży ubrań reklamowych oferujemy również znakowanie odzieży. Jest to usługa pozwalająca na wykonanie na każdym ubraniu nadruków. Stosujemy sitodruk - do produkcji jedno i wielokolorowych nadruków, głównie na koszulkach t-shirt, nadruk bezpośredni flex i flock (do małych ilości) oraz haft komputerowy - technikę zdobienia gwarantującą najlepsze efekty i bardzo dużą trwałość.

Specjalizujemy się w produkcji grafik termozgrzewalnych. Emblematy przygotowywane są cyfrowo i drukowane w technologii druku lateksowego na specjalistycznych foliach do tkanin. Wydrukowane grafiki są wycinane ploterem tnącym i transportowane na folie, które pozwalają wgrzać grafikę do tkaniny. Nasze produkty są bardzo trwałe i przystosowane do prania w pralniach przemysłowych więc nie musisz się martwić, że Twoja grafika ulegnie destrukcji.

O druku wiemy wszystko i wybieramy tylko te materiały, które naszym zdaniem są najlepsze. Nie musisz martwić się, że Twój projekt zostanie potratowany jak wiele innych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a każde zamówienie traktujemy tak, jakbyśmy robili je dla siebie.

Zadzwoń i zamów !
Tel: 517 100 727