Odzież z logo.

 

Aby dopełnić wizerunek Państwa firmy, dostarczamy naszym klientom odzież reklamową, roboczą oraz specjalistyczną z Państwa logo. 

 • Znakujemy:
 • – T-shirty, bluzy dresowe
 • – Bluzy robocze i ogrodniczki
 • – Kurtki ocieplane, bezrękawniki
  – Odzież specjalistyczną trudnopalną oraz odblaskową
  – torby bawełniane i torby sportowe
  – leżaki
  – worki odzieżowe
  – maseczki
  – parasole

Do znakowania odzieży wykorzystujemy technologię termo-transferową.

 • Emblematy pełnokolorowe flex druk lateksowy
 • Folie złocone i srebrzone
 • Folie flex cięte po obrysie
 • Folie odblaskowe certyfikowane
 • Folie trudnopalne certyfikowane

Dostarczamy odzież Polskich i międzynarodowych producentów:

Koszulki reklamowe – praktyczny gadżet reklamowy.

Każdy przedsiębiorca wie, że podstawą funkcjonowania firmy jest odpowiednio przeprowadzony marketing. W związku z tym warto zadbać o to, by nasza akcja promocyjna trafiła do jak najszerszego grona klientów. W tym celu należy postawić na produkty, które poza walorami estetycznymi będą się również odznaczać ogromną funkcjonalnością. Dzięki temu zyskamy pewność, że nasze gadżety staną się dla potencjalnych klientów przedmiotami codziennego użytku i pomogą w procesie kształtowania pozytywnego wizerunku firmy. Jednym z naszych największych bestsellerów, spełniającym wspomniane oczekiwania są t-shirty reklamowe.

Wynika to przede wszystkim z tego, że koszulki z własnym nadrukiem oferują zleceniodawcom dość duże pole do manewru – na prostej, dużej przestrzeni z łatwością umieścimy czytelne logo firmy.

Różnorodne t-shirty reklamowe.

W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na różnorodność. Z tego względu znajdziesz u nas koszulki reklamowe nie tylko w przeróżnych rozmiarach, ale także w wielu krojach i wariantach kolorystycznych. Dzięki temu z łatwością dopasujesz je do loga swojej firmy lub drukowanego obrazka. Oferowane przez nas t-shirty reklamowe sprawdzą się nie tylko w roli gadżetu marketingowego, ale także w funkcji odzieży pracowniczej dla pracowników tymczasowych bądź agencyjnych.

Znakowanie odzieży reklamowej to dla nas dziedzina, w której wciąż staramy się rozwijać. Z tego względu oferowany przez nas asortyment stale ulega powiększeniu, a my staramy się poszerzać naszą wiedzę i umiejętności, by dbać o zadowolenie naszych klientów. Aby zapewnić Ci możliwość jak najlepszego dopasowania produktu do wymagań Twojej firmy, oferowane przez nas tanie koszulki z nadrukiem są dostępne w aż 3 różnych zestawach, w których znajdziesz kolejno: 5, 10 bądź 25 t-shirtów.