Oklejanie pojazdów i obiektów

 

Wiemy jak istotny jest wizerunek poza firmą i słowa ….. „jak Cię widzą tak Cię piszą” nie są pustym frazesem. Ponadto poza wizerunkiem jest to jedna z najtańszych form reklamy.

 • Oklejamy:
 • – Samochody osobowe
  – Samochody dostawcze
  – Samochody ciężarowe (naczepy i ciągniki)
  – Autobusy
  – Pojazdy specjalne (straż, ambulans, policja)
  – Witryny sklepowe
  – Okna w obiektach usługowych typu bank, biurowiec.

Do oklejania używamy sprawdzonych folii:

 • monomerowych
 • polimerowych
 • wylewanych
 • owv (one way vision)
 • mrożonej

Zapytaj o cenę oklejenia:

11 + 6 =

Oklejanie samochodów

Wiemy, że dobra reklama jest podstawą sukcesu w każdej branży, dlatego wychodzimy naszym klientom naprzeciw. W naszej firmie oklejaniem samochodów zajmujemy się od bardzo dawna. Szczycimy się nie tylko dużym doświadczeniem w zakresie zmiany witryn oraz powierzchni reklamowej producentów, ale również jesteśmy gwarancją wysokiej jakości wykonywanej usługi. Oferujemy oklejanie samochodów ciężarowych i dostawczych, a także ciągników, naczep oraz wywrotek. Wprowadzamy zmiany w wyglądzie szyb, a także występujących kolorów, przez co samochody zachowują swój wygląd, a powierzchnia reklamowa jest przejrzysta i dobrze wykonana. Tym samym profesjonalne oklejanie auta i przyciemnianie szyb za pomocą folii masz już od ręki. Atrakcyjna cena i zawsze rzetelne wykonanie zadania – tym charakteryzują się nasze realizacje i zmiany, jakie przeprowadzamy dla całego grona producentów i witryn.

Aby współpraca przebiegała bezproblemowo, od naszych klientów wymagamy jedynie odpowiedniego wyczyszczenia samochodu przed oklejeniem, oraz zapewnienia zadaszenia, aby ochronić samochód przed deszczem, śniegiem czy innymi utrudniającymi pracę warunkami atmosferycznymi. Wymagamy również wpłacenia zaliczki w wysokości 30% wartości po wykonaniu pierwszej wizualizacji.

Profesjonalne oklejanie samochodów: reklama wizualna dzięki odpowiednim materiałom i dobrze dobranemu projektowi przekształci Twój samochód w marketingowe narzędzie napędzające Twoją działalność. Oklejanie auta folią często wykorzystuje się w celu podkreślenia charakteru firmy. Możesz spersonalizować swój samochód dowolnie. Na oklejanie aut coraz częściej decydują się na to nie tylko korporacje, biura ale i indywidualni klienci. Folia na samochód jest praktycznym rozwiązaniem, bo nie niszczy lakieru, nie odznacza się, jest odporna na warunki atmosferyczne i możesz ją zaprojektować jak tylko chcesz. Z tego typu rozwiązań często korzystają kluby i drużyny sportowe, firmy transportowe i autokarowe. W końcu to ich znak rozpoznawczy więc niech stanie się widoczny. Przyciemnianie szyb również jest naszą specjalnością. Teraz nie musisz martwić się, że oklejenie Twoich szyb będzie drogie i pracochłonne. Samochód oklejamy na miejscu, dlatego też zajmuje to dosłownie kilka chwil. Nie musisz więc martwić się, że będziesz bez auta. Przyciemnianie szyb oraz obklejanie folią to szybka zmiana koloru auta bez nieodwracalnego lakierowania. Folię zawsze możesz zerwać i wrócić do poprzedniego wyglądu samochodu. Dzięki temu oklejony, firmowy samochód możesz później wyczyścić i sprzedać.