Obraz ze zdjęcia.

Obrazy nowoczesne typu CANVAS drukowane technologią HP Latex stanowią idealne dopełnienie wnętrz zarówno w domu jak i obiekcie użytkowym, biurze czy gabinecie.

Obrazy na płótnie z własnego zdjęcia – idealny pomysł na prezent

Wybór odpowiedniego upominku dla naszych najbliższych to nie lada wyzwanie. Ważne, by poza walorami estetycznymi pokazywał również nasze osobiste zaangażowanie. Produktem, który stanowi idealne połączenie wspomnianych cech jest obraz z własnego zdjęcia. Jednak nie mamy na myśli wyłącznie portretów rodzinnych, ale także piękne widoki czy samodzielnie wykonane kadry. 

Obrazy ze zdjęcia na zamówienie to świetny pomysł na to, by bliska nam osoba poczuła się naprawdę wyjątkowo. Przesłane do nas zdjęcia drukowane są jedynie w najlepszej rozdzielczości za pomocą tuszów lateksowych, które odznaczają się nie tylko odpornością na promienie UV i wodę, ale także nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów oraz są w pełni ekologiczne.

Tym samym wykonane przez nas obrazy na płótnie z własnego zdjęcia są bezpieczne nie tylko dla domowników, ale także dla środowiska.

Możliwe dostępne rozmiary i ceny:

Rozmiar Cena brutto (z 23% VAT)
30 x 30 35 zł
30 x 40 40 zł
40 x 40 45 zł
40 x 50 50 zł
40 x 60 55 zł
50 x 50 55 zł
50 x 80  65 zł
50 x 100 80 zł
60 x 60 65 zł
60 x 80 75 zł
80 x 80 80 zł
120 x 80 100 zł
100 x 100 100 zł
100 x 150 200 zł

Prześlij zamówienie na obraz ze zdjęcia:

  Obrazy ze zdjęć na zamówienie

  – świetna jakość w atrakcyjnej cenie.

  Obrazy na płótnie z własnego zdjęcia to dla nas przede wszystkim kwintesencja wysokiej jakości produktu. Dzięki wykorzystaniu najlepszych tuszów oraz wytrzymałych płócien nasze obrazy ze zdjęć na zamówienie stają się swego rodzaju sztuką. Możesz wykorzystać je nie tylko jako oryginalny prezent, ale także zawiesić na ścianie w funkcji ozdoby. Tym samym obraz z własnego zdjęcia sprawi, że każde pomieszczenie nabierze znamion indywidualizmu.

  Kilka propozycji

  Obraz z własnego zdjęcia – wyrażaj siebie

  Warto pamiętać, że fotografia to przede wszystkim zajęcie kreatywne. Wymaga od nas nie tylko ogromnego zaangażowania, ale także wypracowania konkretnych umiejętności. Właśnie dlatego dobrze jest zadbać o to, by owoc naszej pracy został odpowiednio doceniony. Jednym z najlepszych sposobów jest inwestycja w obraz z własnego zdjęcia. Dzięki niemu nasza praca zostanie zmaterializowana za pomocą pięknego płótna. Wykonywane przez nas obrazy ze zdjęć na zamówienie to świetny pomysł nie tylko na prezent, ale również na ozdobienie naszego mieszkania. Aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, na naszej stronie znajdziesz aż pięć różnych wielkości, które z łatwością dopasujesz do wymagań swojego wnętrza. Tym samym obrazy ze zdjęcia na zamówienie mogą w mgnieniu oka stać się stylowym, personalizowanym dodatkiem do wnętrza.