Pełno kolorowe loga na odzież – termotransfery.

Jesteś producentem odzieży reklamowej, roboczej, ochronnej lub projektantem mody – skorzystaj z naszej usługi na trwałe nadruki na odzież.

Zapytaj o wycenę

9 + 6 =

LOGA I EMBLEMATY TERMOWGRZEWALNE

Loga do wgrzewania na prasach termosublimacyjnych są idealnym rozwiązaniem dla agencji reklamowych, producentów odzieży reklamowej, roboczej, ochronnej. 

Wgrzewania należy wykonywać na prasach termosublimacyjnych w temperaturze 160C i czasie 16 sec.

Technologia druku jest w pełni ekologiczna i trwała. Wydruki sprawdzają się w pralniach przemysłowych a loga wytrzymują wielokrotne prania – testy wskazują na ponad  50 prań, w praniach do 60C. 

Aplikacje można wgrzewać na profesjonalnych prasach thermoTex i tanich chińskich maszynach.

Grafiki są pełnokolorowe i są wycięte po obrysie. 

Wysyłane są do Państwa w arkuszach podzielonych na sztuki które można odkleić od folii zabezpieczającej i wprasować w kilkanaście sekund. 

Nadruk termotransferowy – metoda nanoszenia i materiały

Nadruk termotransferowy to jeden ze sposobów nanoszenia druku na powierzchnię materiału – bawełny, poliestru lub mieszanki tkanin. Jest to świetne rozwiązanie dla firm, w których odzież musi być nie tylko funkcjonalna, ale też powinna spełniać pewne standardy solidności. Co wyróżnia nadruk termotransferowy to jego nieprzejednana trwałość. Na przykład, piorąc ubrania w mniejszej od 40 stopni Celsjusza temperaturze, nadruk po pewnym czasie stanie się niewyczuwalny i miękki jak sam materiał.

W technologii termotransferowej swoje zastosowanie znajduje ekologiczna folia flex i lateksowy tusz – wspólnie tworzą idealny nośnik wybranej grafiki. Nadruk termotransferowy jest aktywowany dopiero pod wpływem temperatury głowicy nanoszącej go na koszulkę. Sama nazwa pochodzi od metody działania – dopiero działanie temperatury doprowadza do tego, że wybrana grafika przenoszona jest na materiał. Odpowiednie umieszczenie wszystkich elementów sprawia, że nadruk na wybranej powierzchni uzyskuje się niezwykle szybko.

Zalety wykorzystywanych materiałów (Flex + HP Latex)

Nadruk termotransferowy jest bardziej odporny nie tylko na działanie temperatury, ale też światła. Jest też wytrzymały, gdy chodzi o działanie warunków atmosferycznych, w tym wilgoć. O ile nie zamierzasz własnoręcznie wpływać na stan koszulki i celowo niszczyć dokonanego nadruku, koszulka czy bluza powinna Ci długo służyć.

Jednak to nie wszystkie cechy charakteryzujące ten druk. Termotransfer, dzięki temu, że wykazuje dużą odporność na czynniki zewnętrzne, nie straci swojej jakości z upływem czasu. Jest także odporny na środki piorące, które nie uszkodzą jego struktury. Mimo tego, że nadruk termotransferowy jest droższy od termicznego, warto w niego zainwestować. Jego trwałość zdecydowanie świadczy o wyższej jakości produktu.

Dzięki zastosowaniu dobrej prasy termotransferowej temperatura zostaje rozłożona równomiernie. Precyzyjne dociśniecie nie pozostawi niedogrzanych miejsc, dlatego druk zawsze wyjdzie perfekcyjnie. W naszym sklepie masz pewność, że dołożymy wszelkich starań, by dostarczyć Ci precyzyjnie wykonany nadruk termotransferowy.

Kilka wybranych realizacji

  • Zalety folii flex

Folia o gładkiej powierzchni nadaje się idealnie na nadruk termotransferowy. Wgrzana na ubranie folia swoją maksymalną trwałość zawdzięcza właśnie wysokiej temperaturze. Korzystając z najnowocześniejszej technologii sprawimy, że folia flex będzie na tyle elastyczna, by rozciągnąć się razem z tkaniną. Folia flex jest na ogół wykonana z poliuretanu lub PVC – pierwsza jest dedykowana rozciągliwym ubraniom sportowym, z kolei ta druga jest idealna do ubrań roboczych. Jedyne, o czym trzeba pamiętać, to to, by zadrukowaną odzież prać na lewej stronie i w niskiej temperaturze. Z pewnością dużą rolę odgrywa też staranność aplikacji folii, którą gwarantują nowoczesne maszyny stworzone dokładnie w tym celu.

  • Zalety nadruku lateksowego

Bazą dla tuszów lateksowych jest woda – z tego też względu odpada problem nieprzyjemnych i szkodliwych zapachów, które mogłyby być uwalniane w innym przypadku. Po naniesieniu nadruku, materiał jest natychmiast gotowy do zapakowania i wysyłki – nie trzeba dodatkowo czekać na to, aż grafika się utrwali. Dodatkowym atutem tuszu lateksowego jest jego ekologiczność – jest to zaletą zarówno dla osób noszących zadrukowana odzież, ale też dla operatorów sprzętu, którzy nie są narażeni na szkodliwe opary, podczas gdy tworzy się druk. Termotransfer zapewnia szybkie i trwałe naniesienie tuszu lateksowego na wybraną powierzchnię – możesz zaufać naszym profesjonalistom.