Wczytuję dane...
Oklejanie samochodów

Oklejanie samochodów

Wiemy, że dobra reklama jest podstawą sukcesu w każdej branży, dlatego wychodzimy naszym klientom naprzeciw. W naszej firmie oklejaniem samochodów zajmujemy się od bardzo dawna. Szczycimy się nie tylko dużym doświadczeniem w zakresie zmiany witryn oraz powierzchni reklamowej producentów, ale również jesteśmy gwarancją wysokiej jakości wykonywanej usługi. Oferujemy oklejanie samochodów ciężarowych i dostawczych, a także ciągników, naczep oraz wywrotek. Wprowadzamy zmiany w wyglądzie szyb, a także występujących kolorów, przez co samochody zachowują swój wygląd, a powierzchnia reklamowa jest przejrzysta i dobrze wykonana. Tym samym profesjonalne oklejanie auta i przyciemnianie szyb za pomocą folii masz już od ręki. Atrakcyjna cena i zawsze rzetelne wykonanie zadania – tym charakteryzują się nasze realizacje i zmiany, jakie przeprowadzamy dla całego grona producentów i witryn.

Zadzwoń i zamów !
Tel: 517 100 727

PRZEJDŹ DO CENNIKA

Zdajemy sobie sprawę z tego, że środek transportu to również element wizerunku każdej działalności, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Oklejanie samochodów odbywa się u nas pod pełną kontrolą klienta. To on decyduje o rodzaju użytej na samochód folii – monomerycznej, zapewniającej trwałość około 3-4 lat lub polimerowej o wytrzymałości 8-10 lat, w zależności od osobistych preferencji. Wiemy, że nie każdy zna się na oklejaniu samochodów, dlatego nasi specjaliści służą pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia.

Oklejanie samochodów osobowychOklejanie samochodów dostawczych

Folia do oklejania samochodu

Oferujemy jedynie wysokiej jakości folie, które są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, dzięki czemu wykonana przez nas reklama będzie trwała i wytrzymała. Naszą pracę rozpoczynamy od poznania wymagań klienta, przygotowania wizualizacji oraz wstępnej wyceny. Następnie wybieramy odpowiednie kolory folii i wycinamy je na miejscu w naszej firmie. Aby folia nadawała się do wyklejenia samochodu, transportujemy ją na specjalny papier transferowy. Do naszych zadań oprócz usługi oklejanie aut należy również odtłuszczenie powierzchni samochodu, przygotowanej pod reklamę oraz ułożenie folii zgodnie z przedstawioną wcześniej wizualizacją.

Zadzwoń i zamów !
Tel: 517 100 727

PRZEJDŹ DO CENNIKA

Aby współpraca przebiegała bezproblemowo, od naszych klientów wymagamy jedynie odpowiedniego wyczyszczenia samochodu przed oklejeniem, oraz zapewnienia zadaszenia, aby ochronić samochód przed deszczem, śniegiem czy innymi utrudniającymi pracę warunkami atmosferycznymi. Wymagamy również wpłacenia zaliczki w wysokości 30% wartości po wykonaniu pierwszej wizualizacji.

Profesjonalne oklejanie samochodów: reklama wizualna dzięki odpowiednim materiałom i dobrze dobranemu projektowi przekształci Twój samochód w marketingowe narzędzie napędzające Twoją działalność. Oklejanie auta folią często wykorzystuje się w celu podkreślenia charakteru firmy. Możesz spersonalizować swój samochód dowolnie. Na oklejanie aut coraz częściej decydują się na to nie tylko korporacje, biura ale i indywidualni klienci. Folia na samochód jest praktycznym rozwiązaniem, bo nie niszczy lakieru, nie odznacza się, jest odporna na warunki atmosferyczne i możesz ją zaprojektować jak tylko chcesz. Z tego typu rozwiązań często korzystają kluby i drużyny sportowe, firmy transportowe i autokarowe. W końcu to ich znak rozpoznawczy więc niech stanie się widoczny. Przyciemnianie szyb również jest naszą specjalnością. Teraz nie musisz martwić się, że oklejenie Twoich szyb będzie drogie i pracochłonne. Samochód oklejamy na miejscu, dlatego też zajmuje to dosłownie kilka chwil. Nie musisz więc martwić się, że będziesz bez auta. Przyciemnianie szyb oraz obklejanie folią to szybka zmiana koloru auta bez nieodwracalnego lakierowania. Folię zawsze możesz zerwać i wrócić do poprzedniego wyglądu samochodu. Dzięki temu oklejony, firmowy samochód możesz później wyczyścić i sprzedać.

Oklejanie samochodów

Czego wymagamy?

 • Odpowiedniego wyczyszczenia auta przed wyklejeniem reklam
 • Zadaszenia, pod którym będzie możliwe wyklejenie z chwilą, kiedy zacznie padać deszcz, śnieg itd.
 • Zaliczki w wysokości 30% wartości zlecenia po wykonaniu pierwszej wizualizacji

Oklejanie samochodów - cena

Cenę ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Wszystko zależy od wielkości nadruku i złożoności wzoru. Dzięki temu jesteś widoczny na drodze. Oklejanie samochodów folią to zmiana koloru auta w szybki i bezpieczny sposób. Jest to tańsze rozwiązanie niż lakierowanie całego pojazdu w warsztacie. Nasze realizacje są wyjątkowo dopracowane. Taka wizytówka firmy pewnością będzie wyjątkowa.

Oklejanie samochodu: cena za usługę – od czego zależy?

 1. Ilości folii użytej do projektu

 2. Rodzaju folii – polimerowa lub monomeryczna

  • folia polimerowa jest dużo trwalsza, lepiej zachowuje się pod wpływem różnych warunków atmosferycznych i nie kurczy się pod wpływem słońca. Trwałość to około 5 do 6 lat.
  • folia monomeryczna jest najtańszym rodzajem folii i jej trwałość pod względem pękania i kurczenia się to około 2 - 3 lata
 1. Zaawansowania projektu i czasu przygotowania

 2. Powtarzalności wzoru na innych samochodach

Jeśli dysponują Państwo flotą samochodów, która pozwala na powielenie motywu opracowanego wcześniej – cena będzie dużo bardziej atrakcyjna!

Cena folii wraz z przygotowaniem do wyklejenia (cięcie + skórkowanie + transportowanie na papier do aplikacji + podzielenie na elementy):

 1. folia polimerowa - 90zł netto - 1m2

 2. folia polimerowa zadrukowana latex - 125zł netto - 1m2

 3. folia monomeryczna - 60zł netto - 1m2

 4. folia monomeryczna zadrukowana latex - 95zł netto - 1m2

Orientacyjny koszt przygotowania projektu szacowany jest na poziomie 160zł ~ 250zł netto (jednorazowo). Jeśli projekt powiela się na innych samochodach, nie jest dodawany do cen kolejnych realizacji. Kosz wyklejenia uzależniony jest od czasu pracy i odległości od naszej firmy.

PRZEJDŹ DO CENNIKA

Nasze realizacje - zmiana koloru auta i inne

Efekty pracy grafika nad pomysłami naszych klientów oraz ich gotowe efekty można zobaczyć poniżej. Jeżeli szukasz firmy, która kompleksowo zaopiekuje się Twoim samochodem, to lepiej trafić nie możesz. Zmiana koloru auta będzie bezstresowa, szybka i dokładna. Profesjonalne oklejanie samochodów jest niezastąpione podczas reklamowania usług firm. To prawdziwa wizytówka na kółkach, której niejeden przedsiębiorca pozazdrości. Nie bój się oklejania samochodów, nic się z nim nie stanie oprócz samej metamorfozy i przemiany kolorów. Przyciemnianie szyb, zmiana koloru auta to dla nas bezproblemowe zajęcie. Jesteśmy dla Ciebie – sprawdź nasze realizacje i skorzystaj z oferty już dziś.

oklejanie autobusu

Zadzwoń i zamów !
Tel: 517 100 727